Tragicznie zakończyła się awantura w jednym z domów w Bobrownikach. 19-latka, będąca pod wpływem alkoholu, ugodziła nożem w szyję swojego ojczyma. Mężczyzna zmarł.

Do zdarzenia doszło w piątek, 24 stycznia, przed godz. 23:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w chwili zdarzenia 19-latka odwiedzała swoją matkę. Pomiędzy członkami rodziny, najprawdopodobniej wywiązała się awantura, w trakcie której młoda kobieta chwyciła za nóż i raniła w szyję swojego ojczyma. Mężczyzna, w skutek odniesionych obrażeń, zmarł.

19-latka uciekła z miejsca zdarzenia, szybko jednak została zatrzymana przez policję w Piekarach Śląskich. W chwili zatrzymania miała promil alkoholu w organizmie.

Na razie nie są jeszcze znane przyczyny kłótni i dokładne motywy zbrodni. Szczegóły sprawy bada teraz policja i prokuratura. – Wspólnie z prokuraturą wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia – informuje Paweł Łotocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. – W poniedziałek ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok 39-letniego mężczyzny – dodaje.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here