Fashion House w Sosnowcu przechodzi do historii. Od teraz to Designer Outlet Sosnowiec.

Pod koniec czerwca sosnowiecki Fashion House zmienił nazwę. Od teraz to Designer Outlet Sosnowiec. Skąd ta zmiana? Jak czytamy w komunikacie zamieszczonym na facebookowym profilu centrum handlowego, zmienił się właściciel obiektu.

– Uprzejmie informujemy, że zmienił się właściciel naszego centrum. Od dziś nazywamy się Designer Outlet Sosnowiec – czytamy w komunikacie.

Czy zmiana właściciela wpłynie na charakter centrum? Przedstawiciele obiektu twierdzą, że nie.

Nadal pozostajemy centrum outletowym, w którym czekają na Was atrakcyjne zniżki do -70%. Wszystkie sklepy również pozostają na swoich miejscach. O ewentualnych zmianach będziemy oczywiście na bieżąco informować – uspokajają swoich klientów.

Designer Outlet Sosnowiec (dawne Fashion House) mieści się przy ulicy Orląt Lwowskich 138 na granicy Sosnowca i Jaworzna. Centrum od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców nie tylko Zagłębia Dąbrowskiego, ale także południowej Polski.

Właścicielem Designer Outlet Sosnowiec jest firma Deutsche Asset Management (Deutsche AM), która wchodzi w skład grupy Deutsche Bank. Oprócz Fashion House przejęła też ostatnio dwa inne centra handlowe. Należą one do funduszu zarządzanego przez Peakside Capital.