W trudnej sytuacji finansowej może znaleźć się każdy, najważniejsze jednak, aby umieć wyjść z kryzysu. W momencie, gdy nie radzimy sobie ze spłatą dotychczasowych zobowiązań, a co gorsza popadliśmy w długi, warto przemyśleć pewne rozwiązanie. Mianowicie, naszym ratunkiem może okazać się kredyt oddłużeniowy, który możemy zaciągnąć przy pomocy pośrednictwa kredytowego Habza Finanse.

Czym jest kredyt oddłużeniowy?

Wśród kredytobiorców, częstą pomyłką jest stosowanie wymiennie nazw kredyt konsolidacyjny oraz oddłużeniowy. Co prawda, każde z nich łączy kilka zobowiązań w jedno, natomiast w rzeczywistości to dwa różne zobowiązania finansowe — kredyt oddłużeniowy, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie oddłużyć kredytobiorcę. W tym przypadku niezwykle istotne jest obniżenie wysokości raty, tak aby względem sumy rat spłaconych zobowiązań była niższa. Zatem kredyt oddłużeniowy to rozwiązanie dla osób, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej.

Czy kredyt oddłużeniowy to bezpieczne rozwiązanie?

Często zdarza się, że osoby z zadłużeniami boją się zdecydować na nowe rozwiązania, z obawy o pogorszenie sytuacji. Co więcej, zadają sobie pytanie, czy rozważana opcja jest bezpieczna w ich obecnej sytuacji finansowej. Kredyt oddłużeniowy ma za zadanie pomagać osobom w kryzysie, dlatego nie ma powodów do obaw. Jego warunki są skonstruowane w taki sposób, aby raty były w zasięgu możliwości kredytobiorcy. Warto jednak zdecydować się na pomoc profesjonalnego doradcy, który przeprowadzi nas przez cały proces. Jeśli zdecydujemy się na pośrednictwo kredytowe Habza Finanse, możemy mieć pewność, że wszystko zostanie dokładnie sprawdzone między innymi pod kątem prawnym. Co więcej, otrzymamy pomoc w doborze odpowiedniej oferty dla nas, a także możemy być spokojni o bezpieczeństwo całej transakcji. Doradca pomoże nam także wypełnić wniosek, tak aby nie budził on wątpliwości banku. Decydując się na profesjonalną pomoc, zyskujemy nie tylko bezpieczeństwo, lecz także zwiększamy swoje szanse na otrzymanie kredytu.

Dla kogo jest kredyt oddłużeniowy?

Kredyt oddłużeniowy to produkt finansowy, który stworzony jest dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Jest on pomocną dłonią, dzięki której możemy liczyć na zmniejszenie ilości posiadanych długów, a także miesięcznej sumy rat. Tym samym jesteśmy w stanie zadbać o stabilizację naszego budżetu domowego, gdyż miesięczna rata dostosowana jest do naszych możliwości. W przypadku trudności finansowych nasz wniosek o kredyt konsolidacyjny może nie otrzymać pozytywnej decyzji, z uwagi na niską zdolność kredytową. W odpowiedzi na tego typu trudności powstał kredyt oddłużeniowy, który dedykowany jest nie tylko osobom prywatnym, lecz także firmom, które pragną stanąć na nogi. Warto jednak pamiętać, że otrzymanie tego typu kredytu nie należy do łatwych, dlatego możemy potrzebować profesjonalnej pomocy. Zwiększamy tym samym szanse na otrzymanie zgody na zaciągnięcie kredytu, co za tym idzie na rozwiązanie wszelkich problemów finansowych.