Elise powraca! Zobacz nowy teledysk charyzmatycznej wokalistki z Sosnowca

1
740

Zespół Elise z charyzmatyczną wokalistką Elizą Wietrzyńską wypuścił do sieci nowy teledysk do utworu „Na raz”. Singiel ten promuje drugi album pt. „Galaktyczny Sen”.

Zespół Elise z charyzmatyczną wokalistką Elizą Wietrzyńską przygotował dla swoich fanów niespodziankę. Nowy teledysk, który promuje drugi studyjny album. Ten ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Album „Galaktyczny sen” utrzymany jest w stylistyce pol/dance & rock. Wydanie krążka możliwe jest dzięki akcji crowdfundingowej.

– Na płycie znajdzie się 13 utworów. Nagranie, mix i mastering odbyły się u człowieka wielokrotnie przez nas sprawdzonego i zaufanego, czyli Emila Jelenia. Tworzyliśmy ten projekt sami – bez wsparcia managementu, agencji czy wytwórni płytowej. Pomogli nam fani, dzięki którym udało nam się zebrać pieniądze mówi nam Eliza Wietrzyńska.

„Na raz” to kolejny już teledysk Elise. Przypomnijmy, że na początku roku pojawił się teledysk do utworu „Lewa ręka, prawa ręka”, który został sfinansowany w ramach sosnowieckiego programu Wspierania Inicjatyw Kulturalnych.

Elise to autorski projekt muzyczny Elizy Wietrzyńskiej – finalistki 3. edycji programu „Bitwa na Głosy” z drużyny Ewy Farnej.

– Chcemy być artystycznie wolni i tworzyć to, co w danym momencie jest łącznikiem naszych uczuć i emocji z fanami – podkreśla wokalistka.

Czy podoba Wam się nowy utwór Elise?