W sobotę, 3 marca, w jednym z mieszkań w kamienicy przy Alei Zwycięstwa 14 w Sosnowcu doszło do pożaru. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do pożaru doszło w sobotę, 3 marca, w kamienicy przy Alei Zwycięstwa 14 w Sosnowcu. – O godz. 10.53 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w jednym z mieszkań na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnej kamienicy – przekazał Jacek Szczypiorski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Sosnowcu.

Jak się okazało był to stosunkowo niewielki pożar, który objął część kuchni i przylegającego pomieszczenia. Nie było też konieczności ewakuacji lokatorów pozostałych mieszkań.

Na miejscu strażacy zauważyli stojącego na balkonie mężczyznę, który oczekiwał na pomoc. – Mężczyzna został ewakuowany przy użyciu drabiny mechanicznej. Został on przebadany i przewieziony do Instytutu Medycyny Pracy na badania toksykologiczne – dodał Jacek Szczypiorski.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej (15 ratowników). Przypomnijmy, że to już kolejny pożar, który wybuch w ciągu kilku ostatnich dni w Sosnowcu. W czwartek (1 marca) w wyniku pożaru przy ul. Piłsudskiego zmarł mężczyzna. Z kolei pod koniec lutego w pożarze domu jednorodzinnego przy ul. Granitowej zginęła 57-letnia kobieta.

Foto: Facebook/Sosnowiec998

Skomentuj przez Facebook

11 KOMENTARZE

  1. To prawda Zdzichu skur.wysyn chciał spalić cały budynek bo miał nakaz eksmisji do noclegowni , do końca tygodnia miał dobrowolnie opuścić lokal w poniedziałek miał być przymusowo eksmitowany

      • Powiem wam tak- lepiej dla Zdzicha będzie jak go zamkną bo jak się pojawi w pobliżu to skończy na komunalnym będzie lincz za to co zrobił , a kolejka jest długa do niego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here