W nocy 15 lipca w Sosnowcu, przy jednym z klubów doszło do pobicia młodego mężczyzny. Kamery monitoringu zarejestrowały zajście, na którym widać sprawcę pobicia. Policja apeluje do świadków o kontakt i pomoc.

Sosnowieccy policjanci poszukują młodego mężczyzny podejrzewanego o spowodowanie obrażeń ciała stanowiące długotrwałą chorobę realnie zagrażającą życiu Michała D.

– Do zdarzenia doszło dnia 15 lipca około godziny 03:30 w Sosnowcu przy ul. Małachowskiego w rejonie klubu VHS. Sprawca zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Podejrzewany mężczyzna na filmie siedzi na murze w rękach trzyma kurtkę, po chwili wstaje i idzie w stronę kamery – informuje policja.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mają informację mogące pomóc w ustaleniu sprawców o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu nr tel. 32 2961320, 32 2961280, 32 2961322, kryminalny@sosnowiec.ka.policja.gov.pl.

Skomentuj przez Facebook

7 KOMENTARZE

  1. Centrum miasta i takie rzeczy?! Gdzie była straż miejska, policja czy nawet ochrona klubu? Później urzędnicy dziwią się, że mało ludzi przyjeżdża do cen centrum Sosnowca by poimprezować

  2. Jedyna skuteczna resocjalizacja to tzw. „resocjalizacja warstwowa”. Warstwa więźniów, warstwa wapna, warstwa piasku iz nów warstwa więźniów…..tyle w temacie, złapać i zastosować resocjalizację….

  3. tak jest co week, nikt normalny nie chodzi na tą jakże wystawną i modną ulice, tylko w sosnowcu możesz dostał po ryju „za pół ceny”

  4. Ochrona chodzi z logiem klubu zagłębie sosnowiec .. niepokojące , sam zostałem napadnięty przez jednego typka z mocno rozszerzonymi źrenicami, który najwyraziściej był w dobrych stosunkach z ochrona bo sobie z nimi siedział przy wejściu, morda nie szklanka nic poważnego się nie stało ale na pewno już więcej tam nie pójdę ani nie będę polecał znajomym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here