25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Wolontariusze już od rana zbierali pieniądze do puszek, a po południu na Górce Środulskiej ruszyła wielka impreza. Wydarzenie zakończyło się światełkiem do nieba.

15 stycznia w Sosnowcu na Górce Środulskiej odbył się największy koncert finałowy 25. edycji WOŚP w naszym województwie. Na scenie pojawili się m.in. Lidia Kopania, Myslovitz, Marcin Wyrostek i Grubson.

Wśród imprez towarzyszących znalazły się występy muzyczne i taneczne w hali widowiskowo-sportowej w Zagórzu, budowa wielkoorkiestrowej karuzeli, III Sosnowiecki Bieg „Policz się z cukrzycą”, licytacje niezwykłych przedmiotów i wydarzeń, a także pokaz samochodów off roadowych czy pierwszej pomocy.

Tegoroczny finał WOŚP wesprze oddziały ogólnopediatryczne oraz zapewni godną opiekę medyczną seniorom.

Zobacz naszą relację 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zagłębiu. 

 

Skomentuj przez Facebook

7 KOMENTARZE

 1. Czy tylko ja mam wrażenie, że po zmianie layoutu jakoś mało komentarzy?
  Fajność tego portalu polegała między innymi na tym, że zdarzały się celne syntezy, cięte riposty, czasem wywiązywały się niezłe polemiki, dosadne podsumowania.
  Coś żyło. A teraz? Zdechle jakoś. W komentarzach przeważnie same zera. Co jest nie tak? Przeinwestowano w zakresie formy? Wodotryski, prostokąty, banery… I co? I treść, ta sól ziemi, gdzieś się rozmywa, gubi i traci.
  Co Redakcja o tym sądzi? A inni (jeszcze) odwiedzający?
  Opinia może być ciekawa…

  • nie ma Civisa i nie ma z kim pogadać 🙂 Jak znajdę na tym portalu konstruktywną krytykę to na pewno odpowiem, jak tak bardzo chcesz ^^ ^^

   • Hy, hy…
    O Civisie nie chciałem wspominać, bo miało być na poważnie.
    Ale nawet tego kolorytu nie ma. I nawet trochę brak.
    Ciekawe jak wyglądają statystyki…?

  • Zapewne odpadło sporo użytkowników którzy nie chcą wyłączyć adbloka i już tutaj nie zaglądają. Jeżeli chodzi o sam wygląd strony już się przyzwyczaiłam, chociaż lepiej byłoby gdyby została przeniesiona na inny szybszy serwer. Treść długo się wczytuje i to zniechęca do przeglądania artykułów. Zazwyczaj czytam tylko te które najbardziej mnie zaciekawią, inne pomijam.

   • Zastanawiam się, czy nie wylano dziecka z kąpielą.
    Trafiłaś w punkt!
    Strona muli, z adblockiem – przegięcie.
    I niestety tutaj też dotarła ta dysproporcja wielkości obrazka do ilości treści. Jakieś takie toporne to.
    Smutne. I szkoda.
    I pewnie się dobrze nie skończy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here