Na ulicy Żeromskiego w Sosnowcu doszło do zaskakującego zdarzenia. Kobieta mimo zakazu wjechała na remontowany odcinek drogi, a następnie ugrzęzła w świeżo wylanym betonie.

Kobieta, kierująca toyotą, pomimo znaku zakazu ruchu wjechała na remontowany odcinek drogi przy ulicy Żeromskiego w Sosnowcu. Do zdarzenia doszło chwilę po tym, jak pracownicy budowy wylali świeży beton. Kobieta ugrzęzła w wylewce, a robotnicy nie kryli swojego zdenerwowania. – Co nam pani zrobiła?! – słychać na nagraniu, które trafiło do internetu.

Sprawczyni całego zajścia tłumaczyła, że nie widziała znaku. Po krótkiej wymianie zdań, kobiecie udało się wycofać samochód i odjechać z placu budowy.

Skomentuj przez Facebook

31 KOMENTARZE

 1. To chyba sprzed 3 tygodni alibo dali 👀
  Czemu nie ma rejestracji – początku, można by się pośmiać z SK (tak napisali)

 2. Ino gorole tacy”mądrzy” 😄😄😄
  Na znakach się nie znają jeździć nie umią….ale Sosonowiec to stan umysłu!!!

  • Zauważyłem ostatnio taki trend w serwisach ogólnopolskich typu Onet, Interia, Wirtualna Polska, że jeżeli coś złego stanie się w Sosnowcu to przykładowy tytuł artykułu brzmi:
   „Sosnowiec. Wjechała w świeży beton”
   „Śmierć na izbie przyjęć sosnowieckiego szpitala”
   „Zdewastowano ogród jordanowski w Sosnowcu”
   Gdyby takie zdarzenia miały miejsce np. w Katowicach tytuł artykułu brzmiał by:
   „Niecodzienny wypadek roztargnionego kierowcy”
   „Pacjent zmarł po dziewięciu godzinach oczekiwania w szpitalu”
   „Dwóch wandali, zdemolowało ogród jordanowski”

   Odwrotnie sprawy się mają gdy dzieje się coś pozytywnego w Sosnowcu. Wtedy słowo „Sosnowiec” jakimś magicznym zbiegiem okoliczności nie pojawia się w tytule artykułu. Nawet teraz czytam: „Sosnowiec: atak na ratowników medycznych”, a kawałek dalej kolejny artykuł: „Śląsk: mężczyzna skazany za sprzedaż przedmiotów ze swastyką.” Jak coś złego w Sosnowcu to Sosnowiec, jak coś złego w Bytomiu, Gliwicach czy Zabrzu to już wtedy „Śląsk” zamiast nazwy miasta.

 3. Sorry za te wszystkie moje chamskie wpisy. Jeśli mam być szczery, to mam kompleks małego penisa i jakoś czasami musze odreagować. Ogólnie mi się nie układa, dlatego wypisuje te wszystkie idiotyzmy… Tak naprawdę dobrze wiem, ze nie ma żadnej różnicy czy ktoś jest z Sosnowca czy z Katowic. Jesteśmy wszyscy Polakami i powinniśmy się szanować. Przepraszam jeszcze raz.

  • Współczuję, wszyscy tutaj wiemy, jak wielkim problemem społecznym jest mikroskopijny penis i do czego może prowadzić (są dowody na to, że zmagał się z nim między innymi Adolf H.). Wykluczenie społeczne, ciągłe wyśmiewanie, brak możliwości normalnego socjologicznego funkcjonowania chociażby przez kompletne wykluczenie z życia seksualnego… Osoby z tym schorzeniem szukają szans, by ‚odbić sobie’ kompleksy poprzez usilne szukanie powodów, bo bycia ‚lepszymi’ z dowolnych powodów. Najczęściej jest to właśnie pochodzenie (czy to na poziomie kraju, czy bardziej lokalne jak tutaj), status materialny, posiadany samochód, a często nawet i płeć. Wielu ludzi znajduje sobie także koła adoracji, jak np ruch płaskoziemców – dołączasz tam tylko po to, by stać się oświeconym, i by gardzić resztą świata, czując się wyżej od nich.
   Cieszę się jednak, że doznałeś oświecenia. Osobiście trzymam kciuki, by mimo mikropenisa, udało się znaleźć cel w Twoim życiu bez pisania tego typu kretynizmów.

  • Od razu było widać -po tych głupich wpisach, że masz kompleksy. Nie przejmuj się mikropenis to jeszcze nie koniec świata. Znajdź sobie jakieś fajne zajęcie i będzie dobrze. Może filatelistyka?

  • Uczcie się gorole nowej nazwy swojej piękniej miejscowości 😂😂😂😂Dokładnie tak powinno się nazywać wasze miasto SMRODOWO GNÓJ,bo dychać tam nie umia…wszędzie brud smród i patologia na każdym kroku!!!

 4. Z małym penisem nie będzie ci w życiu łatwo Smrodo, ale nie przejmuj się, zawsze przecież mogło być gorzej i mogłeś nie mieć zupełnie nic. Chińczycy już ponoć produkują takie mikro masturbatory dla osób z trapiącym cię schorzeniem. Powodzenia.

  • Piszesz to z autopsji?Rozumiem że nie masz w ogóle penisa…właściwie gorole to wy tylko penisy macie bo słowo mózg to już inna dziedzina…😁😁😁😁

 5. Ja też przepraszam wszystkich Ślązaków bo jestem małym zakompleksionym gorolem nic nie umiem tylko ich obrażać.Smrod wdycham codzienne dlatego nie mam mózgu.Jestem typowym polskim burakiem.Przepraszam Was wszystkich

 6. Znów muszę Was serdecznie przeprosić! Znów nawypisywałem sporo chamskich komentarzy. Żeby to jeszcze zabawne było, ale sami widzicie, że moje komentarze są na żenujacym poziomie.

  Nie mogę sobie poradzić ze swoimi problemami i kompleksami. Sami widzicie -zamiast np. iść na spacer przesiaduję przed komputerem na stronach nawet nie mojego miasta i obrażam ludzi. To jest przecież chore. Bardzo chore.

  Ale obiecuje się poprawić i skontaktować się z jakimś dobrym psychoterapeuta. Możecie kogoś polecić?

  • Hahahaha ile Cię musi sił kosztować jebany śmierdzący gorolu by wpisać tak piękny nick pisz dalej🤣🤣🤣🤣🤣Chętnie poczytam twoje wypociny smierdzielu!!!!

   • Nie masz nawet odwagi wpisać swojego nicka jakiś kurwa jebany cykor….Na was to tylko Auschwitz by się nadawało i palic w piecu żywcem!!!

 7. Tam właśnie nie było znaku zakazu, więc proszę nie pisać głupot p. Moniko Cygnarowska bo sekcja komentarzy zamienia się przez te wypociny w publiczną szczujnię.

  • Monika Cyganowska musi pisać to co jej nadworni karzą….zero własnego myślenia…po prostu czerwona kadra”kształci”takie perełki na swój użytek…musi pisać kłamstwa,żeby przeżyć od pierwszego do pierwszego…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here