Policjanci z Sosnowcu spotkali w parku Kuronia mężczyznę, który łowił ryby. Stwierdził, że łowienie ryb to czynność niezbędna w jego życiu. Teraz odpowie przed sądem.

Sosnowieccy policjanci każdego dnia kontrolują miejsca, w których zwykli gromadzić się mieszkańcy. 2 kwietnie udali się do bardzo lubianego przez sosnowiczan parku Kuronia w Kazimierzu Górniczym. Tam napotkali 30-latka, który łowił ryby.

– Zapytany przez funkcjonariuszy, dlaczego nie stosuje się do obowiązujących obecnie ograniczeń i obostrzeń, mężczyzna stwierdził, że łowienie ryb to jedna z jego podstawowych potrzeb życiowych i nic im do tego. Policjanci zaproponowali mandat w wysokości 200 zł, jednak 30-latek odmówił jego przyjęcia, dlatego teraz do sądu skierowany zostanie wniosek o jego ukaranie – przekazała Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Przypomnijmy, że tylko 1 kwietnia sosnowieccy stróże prawa nałożyli 40 mandatów za różnego rodzaju naruszenia za nieprzestrzeganie obowiązujących w naszym kraju ograniczeń i obostrzeń.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Dalsze kroki w walce z koronawirusem. Wprowadzono kolejne ograniczenia

Skomentuj przez Facebook

9 KOMENTARZE

  1. Nic się nie denerwuj Pan, Panie wędkarz, w Sądzie sprawa zostanie umorzona – oczywiście w Pańskim przypadku bo gdyby Pan łowił zbiorowo i w grupie to niestety…

    – a przy okazji tak się zastanawiam, czy dzielni i odważni Stróże Prawa byli wyposażeni w rękawiczki, maski i przyłbice ochronne?
    Jeśli tak to szacunek dla ich przełożonych że dbają o ludzi… jeśli nie i tak tylko sobie mundurowi podeszli to przecież oni sami zagrożenie epidemiczne dla wędkarza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here