Sosnowieccy policjanci poszukują sprawcy brutalnej napaści do której doszło w przejściu podziemnym, w centrum miasta.

Do zdarzenia doszło 28 marca, pomiędzy godziną 20.45 a 20.50 w przejściu podziemnym pomiędzy ulicami Piłsudskiego, a 3-go Maja i ul. Dęblińską w Sosnowcu. Nieustalony sprawca, posiadający założony na głowie kaptur, po dobiegnięciu do pokrzywdzonej uderzył ją trzykrotnie w tył głowy kamieniem, a następnie wyrwał jej torebkę wraz całą zawartością i zbiegł z miejsca zdarzenia uciekając w kierunku ul. Kilińskiego.

– W związku z zaistniałym zdarzeniem i prowadzonymi czynnościami Wydział Kryminalny KMP w Sosnowcu poszukuje osób, które widziały przedmiotowe zdarzenie i lub sprawcę uciekającego z przejścia podziemnego wraz z damską torebką – apeluje asp. szt. Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Informacje na temat rozboju należy zgłaszać do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu przy ul. Piłsudskiego 2.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. Co z tym monitoringiem? atrapy urządzeń czy operatorzy manekiny? A może udostępnić monitoring przez internet tak by każdy mógł być operatorem-wolontariuszem i w razie jak się to teraz przepięknie określa zauważonego „incydentu” zadzwonić z zgłoszeniem na specjalną monitoringową infolinię gdzie przysypiający operator będzie musiał zweryfikować słuszność zgłoszenia (czyli cofnąć nagranie z danej kamery do wskazanej godziny – chyba da się to zrobić?) i dalej już zwykłym trybem podjąć procedury jakie tam mają.

  2. Na mieście nie widać ani policjantów ani strażników miejskich więc nie ma się co dziwić, że spada poziom bezpieczeństwa.
    Monitoring to zdecydowanie atrapa jeśli nie ma kto reagować, a to miejsce napaści znajduje się minutę spacerem od komendy miejskiej!
    Ale przeciez ważniejsze są nowe stadiony niż bezpieczeństwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here