21 grudnia remontowany odcinek na ulicy Robotniczej w Dąbrowie Górniczej zostanie wyłączony z ruchu. Drogowcy mają kłaść asfalt.

21 grudnia odcinek od granicy z Będzinem do ronda przy wejściu do Parku Zielona zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Wynika to z harmonogramu prac remontowych. Na piątek zaplanowano ułożenie asfaltobetonu. Termin zakończenia uzależniony jest jednak od warunków atmosferycznych.

Jak informuje KZK GOP na swoich stronach internetowych na czas zamknięcia ulicy nastąpi zmiana tras autobusów kursujących zazwyczaj w tym rejonie.

I tak: linie autobusowe nr 16 i 242 w kierunku Będzina i Psar będą kończyły i rozpoczynały swoje trasy na przystanku „Będzin Niepiekło Pętla”. Linia nr 79 jadąc w kierunku Będzina będzie kończyła i rozpoczynała swoją trasę na przystanku „Dąbrowa Górnicza Korzeniec Kopalnia Piasku na żądanie”.

Linia autobusowa oznaczona numerem 79A będzie zapewniała komunikację pomiędzy centrum Dąbrowy Górniczej a Parkiem Zielona – przystanek „Dąbrowa Górnicza Korzeniec Rondo”.

Całkowicie wyłączone z obsługi zostaną przystanki: „Dąbrowa Górnicza Korzeniec Park Zielona Basen” oraz „Dąbrowa Górnicza Korzeniec Park Zielona na żądanie”.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here