Fashion House w Sosnowcu przechodzi do historii. Od teraz to Designer Outlet Sosnowiec.

Pod koniec czerwca sosnowiecki Fashion House zmienił nazwę. Od teraz to Designer Outlet Sosnowiec. Skąd ta zmiana? Jak czytamy w komunikacie zamieszczonym na facebookowym profilu centrum handlowego, zmienił się właściciel obiektu.

– Uprzejmie informujemy, że zmienił się właściciel naszego centrum. Od dziś nazywamy się Designer Outlet Sosnowiec – czytamy w komunikacie.

Czy zmiana właściciela wpłynie na charakter centrum? Przedstawiciele obiektu twierdzą, że nie.

Nadal pozostajemy centrum outletowym, w którym czekają na Was atrakcyjne zniżki do -70%. Wszystkie sklepy również pozostają na swoich miejscach. O ewentualnych zmianach będziemy oczywiście na bieżąco informować – uspokajają swoich klientów.

Designer Outlet Sosnowiec (dawne Fashion House) mieści się przy ulicy Orląt Lwowskich 138 na granicy Sosnowca i Jaworzna. Centrum od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców nie tylko Zagłębia Dąbrowskiego, ale także południowej Polski.

Właścicielem Designer Outlet Sosnowiec jest firma Deutsche Asset Management (Deutsche AM), która wchodzi w skład grupy Deutsche Bank. Oprócz Fashion House przejęła też ostatnio dwa inne centra handlowe. Należą one do funduszu zarządzanego przez Peakside Capital.

 • Remigiusz Nie

  i tak dla większości dalej będzie Fashion House’m

 • asdsfsdf

  czy coś się zmieniło jeśli chodzi o dojazd komunikacją miejską do FH do pracy i po pracy? do tej pory lepsza komunikacje miało Jaworzno i mimo, że FH leży w Sosnowcu to pracowali tam pracownicy z okolicznych miejscowości ….. droga redakcjo zainteresuj się tematem. Ostatni autobus do Sosnowca odjeżdżał zanim pracownicy pozamykali sklepy czyli koło 21.10…dojazd autem albo rezygnacja z pracy….

 • Kecaj

  Może chodzi o podatki?. Zmiana nazwy i niby właściciela i znowu przez kilka lat zwolnienie podatkowe….

 • ENDI

  Ale siciema. Jak zwykle chodzi o płacenie podatków. To już typowe w tych dużych centrach. Kilka lat i kolejna zmiana żeby nie płacić. A z biedaków rodaków to by Państwo sciagnelo ile się da.

 • Masz

  Byłem tam 2 razy pierwszy i ostatni, ceny podobne jak wszedzie

 • Maria

  Beznadziejny moloch. Sklepy nie rozumieją czym jest outlet i na czym polega ta forma sprzedaży. Ceny z pojęciem outlet nie mają tu nic wspólnego.

 • Jappy

  Jaki to outlet?!!! Naciągają nas wysokimi cenami na pewno nie outletowymi. Ceny często wyższe nniż iz w regularnych sklepach. Często takie sytuacje zdarzają się w Nike, zwykła ściema

 • Za taki clickbait powinni wieszać na jajach

 • Paweł Cheliński

  nic fajnego żeby coś sobie wybrać i kupić dno