Fashion House w Sosnowcu przechodzi do historii. Od teraz to Designer Outlet Sosnowiec.

Pod koniec czerwca sosnowiecki Fashion House zmienił nazwę. Od teraz to Designer Outlet Sosnowiec. Skąd ta zmiana? Jak czytamy w komunikacie zamieszczonym na facebookowym profilu centrum handlowego, zmienił się właściciel obiektu.

– Uprzejmie informujemy, że zmienił się właściciel naszego centrum. Od dziś nazywamy się Designer Outlet Sosnowiec – czytamy w komunikacie.

Czy zmiana właściciela wpłynie na charakter centrum? Przedstawiciele obiektu twierdzą, że nie.

Nadal pozostajemy centrum outletowym, w którym czekają na Was atrakcyjne zniżki do -70%. Wszystkie sklepy również pozostają na swoich miejscach. O ewentualnych zmianach będziemy oczywiście na bieżąco informować – uspokajają swoich klientów.

Designer Outlet Sosnowiec (dawne Fashion House) mieści się przy ulicy Orląt Lwowskich 138 na granicy Sosnowca i Jaworzna. Centrum od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców nie tylko Zagłębia Dąbrowskiego, ale także południowej Polski.

Właścicielem Designer Outlet Sosnowiec jest firma Deutsche Asset Management (Deutsche AM), która wchodzi w skład grupy Deutsche Bank. Oprócz Fashion House przejęła też ostatnio dwa inne centra handlowe. Należą one do funduszu zarządzanego przez Peakside Capital.

Skomentuj przez Facebook

14 KOMENTARZE

  1. czy coś się zmieniło jeśli chodzi o dojazd komunikacją miejską do FH do pracy i po pracy? do tej pory lepsza komunikacje miało Jaworzno i mimo, że FH leży w Sosnowcu to pracowali tam pracownicy z okolicznych miejscowości ….. droga redakcjo zainteresuj się tematem. Ostatni autobus do Sosnowca odjeżdżał zanim pracownicy pozamykali sklepy czyli koło 21.10…dojazd autem albo rezygnacja z pracy….

  2. Ale siciema. Jak zwykle chodzi o płacenie podatków. To już typowe w tych dużych centrach. Kilka lat i kolejna zmiana żeby nie płacić. A z biedaków rodaków to by Państwo sciagnelo ile się da.

    • Wcale nie, po prostu jedna firma należąca do Rosjan, została srpzedana innej, należącej do Niemców. Ot co. Nie szukajcie przekrętów tam gdzie ich nie ma.

  3. Beznadziejny moloch. Sklepy nie rozumieją czym jest outlet i na czym polega ta forma sprzedaży. Ceny z pojęciem outlet nie mają tu nic wspólnego.

  4. Jaki to outlet?!!! Naciągają nas wysokimi cenami na pewno nie outletowymi. Ceny często wyższe nniż iz w regularnych sklepach. Często takie sytuacje zdarzają się w Nike, zwykła ściema

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here