W Dąbrowie Górniczej oficjalnie otwarto Vendo Park. To pierwszy tego typu obiekt w całym województwie śląskim.

Oficjalne otwarcie odbyło się w piątek, 29 czerwca. Vendo Park to sieć obiektów handlowych typu convenience, którą wyróżnia możliwość zrobienia szybkich i wygodnych zakupów dzięki m.in. łatwemu dojazdowi oraz wejściom do poszczególnych sklepów galerii bezpośrednio z parkingu samochodowego. Do grona najemców należą znane marki z branży spożywczej, obuwniczej, odzieżowej, artykułów sprzętu elektronicznego czy sportowego.

Vendo Park Dąbrowa Górnicza powstał na działce o powierzchni 2,4 ha przy ul. Katowickiej. Powierzchnia najmu to 7 tys. mkw., w której znajduje się 12 sklepów, oferujących bogaty asortyment znanych marek.

Ponadto, przed obiektem, w trosce o zmotoryzowanych klientów, powstało 230 miejsc parkingowych. Obok Vendo Parku powstała stacja benzynowa, w planach jest także budowa lokalu typu fast-food. W ramach inwestycji, firma Trei Real Estate zleciła także przebudowę pobliskiego układu dróg.

Vendo Park jest pierwszym tego typu obiektem na Śląsku i w Zagłębiu. Inwestorem jest spółka Trei Real Estate Poland.

Skomentuj przez Facebook

8 KOMENTARZE

  1. Byłem na otwarciu śmiech na sali, parking mały do tego firmy polowe tych miejsc zajeły 😮 Głosno i nic wiecej 2 sklepy obok siebie położyły głosniki i chyba konkurowali kogo lepiej słychac 😀

  2. W tych sklepach bida z nędzą. Co Niemiec nie chce już kupić bo taki bubel można nabyć w rozsądnej cenie w Vendo Parku.

  3. Myślę że Biedronka wykończy Auchana w jakieś pół roku. A pozostałe markety padną w jakiś rok. Może jestem pesymistą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here