Dni Dąbrowy Górniczej to najbardziej oczekiwana miejska impreza plenerowa. Trzy dni przepełnione muzyką i niepowtarzalną atmosferą. Pierwszego dnia święta, miasta na scenie Fabryki Pełnej Życia, usłyszeliśmy – Zalewskiego, Fisz Emade i Zion Train.

Trwa święto Dąbrowy Górniczej, czyli trzy dni przepełnione muzyką, młodością i energią. Świeże dźwięki, relaks i dwie sceny – w parku Hallera i w Fabryce Pełnej Życia.

Tegoroczne świętowanie rozpoczęło się w piątek, 25 maja w Fabryce Pełnej Życia gdzie publiczność usłyszała Zalewskiego, Fisz Emade. Pierwszy dzień koncertów zakończył Zion Train.

W sobotę, 26 maja w Fabryce Pełnej Życia koncerty rozpoczną się o godz. 18:30 kiedy to na scenie pojawi się Bitamina, z kolei o godz. 20:00 Rebeka, wieczór zakończy Organek, który na scenie pojawi się około godz. 21:30.

Natomiast w Parku Hallera świętowanie rozpocznie się o godz. 17:00 koncertem Sojka Band, o godz. 18:30 pojawi się Junior Stress, natomiast o 20:00 Jamal. Drugi dzień Dni Dąbrowy Górniczej zakończy koncert Afromental, muzycy na scenie powinni pojawić się około godz. 21:30.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here