33-letni mieszkaniec Sosnowca pobił i okradł swojego znajomego, a potem uwięził go w garażu. Mężczyzna został już zatrzymany. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Jak relacjonuje sosnowiecka policja, o bulwersującym zdarzeniu poinformował ich sam pokrzywdzony. Z jego relacji wynikało, że znajomy napadł go, pobił pałką teleskopową, ostrzelał z pistoletu do paintballa i zmusił do wejścia do garażu, w którym następnie go uwięził, krępując go uprzednio folią stretchową. Wcześniej ukradł mu telefon komórkowy i kluczyki do samochodu.

– Kiedy oprawca się oddalił, 25-latkowi udało się uwolnić i wydostać z garażu – przekazała sosnowiecka komenda.

Policjanci natychmiast po otrzymaniu informacji o zdarzeniu przystąpili do działania i zatrzymali 33-letniego sprawcę. – Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Decyzją sądu został również aresztowany tymczasowo na 3 miesiące – dodają funkcjonariusze.

Za popełnione przestępstwa może trafić do więzienia na 12 lat.

Skomentuj przez Facebook

11 KOMENTARZE

  1. Nie no tego już za wiele, ludzie kurwa mać gdyby dostał 2 lata to by było że za krótki wyrok a tak to że żyje za wasze podatki zamieńcie się z którymś z więźniów a nie siedzicie i pierdolicie…Podejście godne pochwały naprawde tak źle tak niedobrze.

    • Problemem nie jest czas trwania kary tylko fakt, że potem taki siedzi w cieple przy telewizorku i nic go nie obchodzi. Więźniowie powinni pracować na swoje utrzymanie. Ten który nie ma ochoty pracować nie powinien mieć wygód w więzieniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here