Ćwicz technikę i taktykę jazdy jednośladem, podczas pierwszej w naszym regionie imprezy Scooter Day. Atrakcji i skuterowego klimatu nie zabraknie.

Scooter Day to największa w regionie impreza skierowana do fanów skuterów i motocykli. Podczas wydarzenia, uczestnicy pod okiem najlepszych instruktorów będą mogli ćwiczyć technikę i taktykę jazdy jednośladem. Będzie to także dobra okazja, aby poznać najnowsze trendy ze świata skuterów i motocykli. To także doskonały moment, aby poprawić swoje umiejętności w zakresie techniki jazdy.

Uczestnicy zaznają dreszczyku emocji podczas pokazu stuntu motocyklowego oraz za sterami symulatora wyścigów. A to nie koniec przygotowanych atrakcji. – Tylko u nas będziesz ćwiczył technikę jazdy na specjalnie przygotowanym torze oraz wjedziesz na płytę poślizgową! Skosztujesz jazdy w przechyle, odpowiedniego operowania gazem oraz hamulcem i wiele więcej – zachęcają organizatorzy.

Podczas Scooter Day będzie można podziwiać specjalnie przygotowane show przez stunterów i trialowców. Ponadto, dla amatorów jednośladów przygotowano tok bike i symulatory wyścigów. Nie zabraknie pokazów najnowszych modeli skuterów, jazd testowych, wykładów i pokazu pierwszej pomocy.

Ponadto, specjaliści doradzą w jakie wyposażenie warto zainwestować, pomogą rozwiązać problem techniczny czy wybrać odpowiedni jednoślad.

Miłośnicy skuterów i motocykli spotkają się 22 kwietnia w budynku Grupy Cargo w Jaworznie (ul. Karola Darwina 17). Start wydarzenia o godz. 11:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne.