echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

W całej Polsce trwa akcja „Piękno dla Bohaterek”, której celem jest wsparcie kobiet pracujących w służbie zdrowia. Do niezwykłej akcji dołączył także Sosnowiec.

Ogólnopolska akcja „Piękno dla bohaterek” dotarła do Sosnowca. Fryzjerzy, kosmetyczki, makijażyści i cała branża beauty łączy swoje siły, aby wesprzeć i podziękować za trudną pracę i oddanie pracownikom służby zdrowia, którzy każdego dnia walczą z koronawirusem.

– Założeniem akcji jest zbieranie voucherów od przedsiębiorców z rejonu na zabiegi, które wykonamy całkowicie bezpłatnie dla personelu medycznego, po naszym powrocie do pracy. Chcemy podziękować za ich codzienną pracę i walkę z wirusem, tak po prostu, od serca – mówi Marzena Grochala właścicielka jednego z salonów kosmetycznych w Sosnowcu i koordynatorka akcji.

Do akcji mogą dołączyć także dietetycy, trenerzy personalni, butiki, siłownie i inne miejsca, które przekażą bony upominkowe. – Chętne osoby zgłaszać się mogą do 19 kwietnia, więc czasu nie zostało zbyt wiele, po tym terminie vouchery zostaną wypisane i podzielone na wszystkie okoliczne szpitale – zaznacza Marzena Grochala.

Piękno dla bohaterek - fot. mat. pras.
Piękno dla bohaterek – fot. mat. pras.

Każda osoba z branży beauty może podarować dowolny voucher. Może to być bon m.in. na darmowe strzyżenie, stylizację rzęs i paznokci, masaż, trening personalny czy dietę. Po zakończeniu epidemii z darmowych zabiegów będą mogli skorzystać pracownicy służby zdrowia.

Zgłoszenia będą przyjmowane do niedzieli, 19 kwietnia. Więcej szczegółów na temat akcji znaleźć można na grupie #RatujmyPolskiePiękno oraz #PięknoDlaBohaterek Sosnowiec i okolice.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);