W środę, 3 kwietnia w centrum miasta młody mężczyzna napadł starszą kobietę, przewrócił ją i wyrwał torebkę. Świadkowie zdarzenia zatrzymali napastnika.

Do zdarzenia doszło w Sosnowcu, przy ulicy Modrzejowskiej, przed godziną 12:00. Młody mężczyzna podszedł do starszej kobiety, wychodzącej z apteki, pytając czy nie potrzebna jej pomoc, gdy kobieta odmówiła, mężczyzna wyrwał jej torebkę i uciekł. Kobieta upadła na ziemię.

Napastnika złapali i obezwładnili świadkowie zdarzenia. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli go na komendę, gdzie złoży swoje zeznania.

To kolejny, tak zuchwały napad w centrum miasta. Kilka dni temu, nieznany sprawca, zaatakował kamieniem kobietę, a następnie wyrwał jej torebkę wraz całą zawartością i zbiegł z miejsca zdarzenia.

Skomentuj przez Facebook

11 KOMENTARZE

  • Dobre pytanie bo z tego co widać to ich nie widać a reforma miała straż postawić na nogi. Jest jeden drobny problem, jeżeli pojawiają się informacje o straży wracają wspomnienia z przeszłości kierującego i jak tu pisać.

  • Straży Miejskiej w Sosnowcu już przecież nie ma. Prawie wszyscy się zwolnili…… Ale Panu Prezydentowi widocznie to jest na rękę.

 1. to może w końcu ktoś zrobi porządek z tą patologią z podwórka na Małachowskiego 36? chlać się chce, pracować nie bardzo i się potem tak właśnie kończy…

 2. Gdzie jest policja? Gdzie jest straż miejska?
  Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem jakiś patrol na mieście.
  Zadbajcie najpierw o bezpieczeństwo mieszkańców, a później o stadiony.
  #dumniZSosnowca ale #corazMniej

  • Policja i Straż Miejska pojawiają się tylko , jak sobie spokojnie sączysz browarka w miejscu niedozwolonym , a tak to ich nie widać.

 3. Straż Miejską obecnie nasyła się na mieszkańcow pod pretekstem sprawdzania wywozu szamb.I mandatami z najwyższej półki. Sosnowiec mega Prezydent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here