Ruszała rekrutacja na szkolenia komputerowe w ramach projektu Będzińskiej Akademii Umiejętności Cyfrowych. Formularze zgłoszeniowe można składać do 8 marca.

Celem projektu jest nabycie i wzmocnienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Będzina, w tym nabycie przez nich umiejętności korzystania z e-usług publicznych i komercyjnych oraz zwiększenie aktywnego i wszechstronnego korzystania z nowych technologii w życiu codziennym.

W Będzińskiej Akademii Umiejętności Cyfrowych może uczestniczyć każda osoba powyżej 25. roku życia, która jest mieszkańcem Będzia. Jednak w przypadku większej liczby zgłoszeń (powyżej 264), szczególne preferencje przewidziano dla osób starszych.

Warunkiem ubiegania się o udział w projekcie jest złożenie w punkcie przyjmowania wniosków znajdującym się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie kompletnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Osoby, które zakończą projekt nabędą nowe i rozwiną już posiadane umiejętności korzystania z narzędzi informacyjnych i komunikacyjnych, zgodnie ze standardem wymagań kompetencji cyfrowych.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here