Teatr Zagłębia rozpoczyna cykl warsztatów teatralnych, w ramach których będzie można poznać wszystkie teatralne zawody oraz zobaczyć kto pracuje w teatrze i jak wygląda proces przygotowania przedstawienia.

Sosnowiecki teatr rozpoczyna cykl warsztatów teatralnych w ramach „Akcji Teatr”. Pierwsze warsztaty – 24 i 26 marca – dotyczyć będą pracy aktora.

24 marca o godz. 11.00 odbędzie się warsztat dla wszystkich, którzy chcieliby przekonać się jak zmieniło się aktorstwo na przestrzeni lat. Będzie to okazja, by wykonać ćwiczenia ze starych podręczników aktorskich albo przekonać się, jak to jest być współczesnym aktorem performerem. Warsztaty przeznaczone dla osób powyżej 16. roku życia poprowadzi Katarzyna Niedurny, edukatorka Teatru Zagłębia.

W poniedziałek, 26 marca, wszystkich chcących na chwilę wcielić się w rolę aktora na scenę zaprosi Michał Bałaga, aktor Teatru Zagłębia. Uczestnicy wykonają ćwiczenia aktorskie, spróbują też swoich sił w improwizacji. Zajęcia przeznaczone są dla osób powyżej 18. roku życia. Początek o godz. 18.00.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. – Zapisy przyjmuje Biuro Obsługi Widzów. Koszt każdego warsztatu to 5 zł – informuje Ewa Koralewska, rzeczniczka prasowa Teatru Zagłębia w Sosnowcu.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here