Kolejny wandal zniszczył miejskie mienie w Sosnowcu. Sprawca poszukiwany jest przez policję oraz strażników miejskich.

To kolejny akt wandalizmu w Sosnowcu. Tym razem nieznany sprawca zniszczył jedną z donic, która stoi w centrum miasta, przy ulicy Modrzejowskiej. Wandal pomazał donicę w której znajduje się ozdobna zieleń, która zdobi ulicę.

Do zdarzenia doszło 2 września. Sprawa została zgłoszona na policję, trwają czynności, które mają pomóc w złapaniu wandala.

– Liczmy także na naszych mieszkańców. W tej sprawie prosimy o kontakt ze strażą miejską pod numerami 986 z terenu Sosnowca lub dzwoniąc pod numer 32 296 06 54 lub sosnowiecką policją – apelują sosnowieccy urzędnicy.

Skomentuj przez Facebook

6 KOMENTARZE

  1. A tego debila co pomazał elewacje przy Małachowskiego już macie?
    sztuka qwa afroamerykańska bohomazanie po ścianie…

  2. Przecież tam są kamery i ponoć nowoczesny monitoring i po co wydano tyle pieniędzy jak ktoś sobie z tego kpi i dalej niszczy?

  3. Jak pisze w artykule, sprawca poszukiwany jest przez policję i sm. Myślę że może sobie spokojnie żyć dalej.
    Postawili znaki zakazu parkowania i postoju na zamkowej przy basenie bo mieszkańcy się skarzyli na pakujące gdzie popadnie samochodu i co? dzień w dzień stało tam kilkadziesiąt aut nic sobie z tego nie robiąc. W gorące weekendy to już był prawdziwy armagedon. Także jak z takimi kierowcami sobie nie potrafia poradzić to wątpię że chlopka złapią.
    PS. Zapraszam do Będzina w dni targowe to zobaczycie jak działa sm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here