Decyzją sądu trzy najbliższe miesiące w areszcie spędzi 28-letni mieszkaniec Czeladzi. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie fizyczne i psychiczne nad swoją 54-letnią matką.

Jak przekazała będzińska policja, 28-letni mieszkaniec Czeladzi znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką od przeszło pięciu lat. Na początku 2017 roku zastraszona kobieta o swoich problemach postanowiła powiadomić organy ścigania. W tej sprawie nie zapadł jednak jeszcze prawomocny wyrok.

Domowy oprawca za nic miał jednak toczące się przeciw niemu postępowanie sądowe. Co więcej, postanowił zastraszać kobietę, zmuszając ją do brania kolejnych kredytów bankowych na jego potrzeby. – 54-latka zadłużyła się w różnych bankach i instytucjach na kwotę prawie 70 tys. zł – przekazał Paweł Łotocki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

We wtorek, 24 lipca, doszło do kolejnej awantury. Finałem interwencji mundurowych było doprowadzenie wyrodnego syna do izby wytrzeźwień. Na wniosek policji i prokuratury będziński sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 28-latka. Grozi mu teraz nawet 5 lat pozbawienia wolności.

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here