Od prawie 7 lat informujemy Was o wszystkim tym, co ważne i ciekawe w Zagłębiu Dąbrowskim. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś istotnego dla naszego regionu, i nie tylko. Przez te lata zmienialiśmy się na papierze, a teraz nadszedł czas na zmiany w naszym internetowym serwisie.

Przedstawiamy Państwu zupełnie nowy serwis twojezaglebie.pl. Prace nad nim trwały kilka miesięcy. Mamy nadzieję, że przypadnie on wszystkim do gustu.

– Nasz serwis z każdym kolejnym miesiącem cieszy się coraz większą popularnością. Odwiedza nas coraz więcej użytkowników i stąd decyzja o zmianach. Chcemy być jeszcze bardziej multimedialni i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnych internautów – wyjaśnia Ewelina Dyc, wydawca tygodnika Twoje Zagłębie.

Z punktu widzenia czytelników, najważniejszą zmianą jest nowy layout, który ułatwia poruszanie się po serwisie i docieranie do najnowszych informacji. Nowy serwis jest w pełni responsywny – otwiera się na wszystkich urządzeniach i dostosowuje się do nich. Od teraz bez żadnych przeszkód możecie nas przeglądać na ekranach swoich smartfonów, komputerów stacjonarnych oraz laptopów i tabletów.

Nowy wygląd to jednak nie wszystko. Odmieniony serwis daje nam wiele możliwości przedstawiania faktów i prezentowania materiałów. Skorzystają na tym nie tylko czytelnicy, ale także potencjalni reklamodawcy.

– Nowy portal dał nam wiele nowych możliwości, zarówno pod kątem redakcyjnym, jak i reklamowym. Poszczególne strony serwisu można łatwo modyfikować i wprowadzać nowe moduły oraz sekcje tematyczne. Przekłada się to w głównej mierze na efektywność pracy redakcji – podkreśla Ewelina Dyc. – Poprzez wprowadzenie większej ilości formatów reklamowych, powiększyliśmy także znacząco nasz zasób marketingowy – dodaje.

Wierzymy, że nowa strona Wam się spodoba. Ze swojej strony obiecujemy, że wkrótce zaskoczymy kolejnymi nowościami.

PS Archiwalne artykuły znajdą Państwo TUTAJ

Skomentuj przez Facebook

8 KOMENTARZE

 1. „Nowy portal dał nam wiele nowych możliwości, zarówno pod kątem redakcyjnym, jak i reklamowym”
  Zwłaszcza reklamowym. Zostało jeszcze trochę miejsca, możecie spokojnie wcisnąć jeszcze ze trzy banery… I większe zdjęcie.

 2. Stary layout nie był zły, ale wiadomo znak czasów.
  Ja należę do czytelników stawiających przede wszystkim na treść i każda zmiana w kierunku jej poprawy będzie przede wszystkim przeze mnie mile widziana.
  Pozdrawiam i życzę sukcesów

 3. Do kitu bo nie po to adblocka mam żeby go nie móc używać, a nienawidzę reklam bo mnie z nimi ch. chce trafić. Po za tym strona stała się dla mnie bardzo nie czytelna.

  • Fakt, ale na tej stronie póki co nie widzę tzw. natrętnych reklam. Jeżeli takowe się pojawią (zasłaniające tekst artykułów, trudne do zamknięcia, samo startujące reklamy głosowe) to odpuszczę sobie tą stronę. Reklama dopóki nie jest upierdliwa, nie jest zła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here