W poniedziałek, 8 października nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania z ulicami Andersa i Jedności w Sosnowcu. Na kierowców czekają kolejne zmiany.

Trwa przebudowa ul. 11 Listopada w Sosnowcu, gdzie na początku września drogowcy wprowadzili ruch wahadłowy. Przebudowa ul. 11 Listopada obejmuje odcinki od wiaduktu kolejowego w ciągu ul. Niweckiej do ronda im. Żołnierzy Wyklętych oraz od wspomnianego ronda do sygnalizacji świetlnej na wysokości sklepu sieci Kaufland.

W poniedziałek, 8 października na kierowców czekają kolejne utrudnienia. Z ruchu wyłączona zostanie jezdnia ul. 11 Listopada w kierunku Zagórza oraz fragment ul. Jedności w rejonie ww. skrzyżowania. Ruch odbywał się będzie jezdnią ul. 11 Listopada w stronę Niwki.

Wjazd i wyjazd w ul. Jedności zostanie utrzymany jedynie dla mieszkańców dojeżdżających do własnych posesji oraz dla komunikacji miejskiej. Na odcinku od skrzyżowania z ul. Andersa do wysokości wiaduktu kolejowego przy ul. Niweckiej wciąż obowiązywać będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

Dla linii autobusowej nr 18 zostanie utrzymany obecny objazd w kierunku Mysłowic, natomiast linia autobusowa nr 835 powróci na swoją stałą trasę przejazdu. Ponadto, stanowisko przystanku „Sosnowiec Dańdówka Skrzyżowanie” w kierunku Zagórza zostanie zlokalizowane na tymczasowym peronie na jezdni w kierunku Mysłowic (dotyczy linii nr 18 i 160S).

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. no powróciły informacje jakieś – brawo :]
    jak były ostatnio wyłączenia z ruchu tramwajek w kierunku Milowic to nikt nigdzie na necie słowa nie pisnął!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here