Po długiej i ciężkiej chorobie zmarła aktorka Elżbieta Laskiewicz. Od blisko 30 lat etatowo związana była z Teatrem Zagłębia.

Po długiej chorobie zmarła lubiana i doceniana przez publiczność aktorka Elżbieta Laskiewicz. Od blisko 30 lat etatowo związana była z sosnowieckim Teatrem Zagłębia, gdzie zagrała wiele ról.

W 1991 roku przebywała w Toronto w Kanadzie, gdzie współpracowała z Teatrem Polonijnym „Smyk”, a także brała udział w realizacji filmu „Ministerstwo Wielkiej Nocy” w reżyserii Johana Kem-Wronikowskiego.

W latach 1995–2018 samodzielnie prowadziła Teatr „Bart”, w którym zrealizowała wiele pozycji teatralnych, a w grudniu 2000 roku odbyła się premiera wyprodukowanej przez Elżbietę Laskiewicz sztuki dla dorosłych „Łotrzyce”.

Od wielu lat jako wolontariuszka współpracowała z wieloma organizacjami. Prowadziła też warsztaty teatralne dla dzieci oraz nauczycieli.

Uroczystości pogrzebowe Elżbiety Laskiewicz odbędą się w najbliższy czwartek, 23 sierpnia o godz. 10.00 w kaplicy na cmentarzu przy ul. 11 Listopada w Dąbrowie Górniczej.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here