Kuchnie z całego świata serwowane z najlepszych Food Trucków w Polsce są od piątku atrakcją dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej i przyjezdnych z całego Zagłębia.

Zlot food trucków na pewno ucieszy wszystkich wygłodniałych i ciekawych nowych smaków. Tym razem „żarciowozy” zaparkowały w Dąbrowie Górniczej. Impreza odbędzie się pod patronatem Street Food Polska, największej organizacji Street Foodu w Plolsce.

Podczas weekendowego zlotu food trucków będzie można spróbować kuchni z całego świata. Nie zabraknie amerykańskich burgerów, belgijskich frytek, włoskiej pizzy i orygnialnego lampredotto. Orientalne smaki przybliżą uczestnikom wydarzenia pierożki Dim-Sum. Będzie można także spróbować pysznych meksykańskich tacos, burrito, węgierskich langoszy, kurtoszy i innych słodkości. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to najlepsza uczta smaków w regionie.

Po sowitym posiłku będzie można odpocząć w strefie odpoczynku. Ponadto, przygotowano stoły do biesiadowania, piwo i grzane wino. Nie lada gratką dla obżarciuchów będzie konkurs w jedzeniu na czas. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Jedzenia z mobilnych restauracji skosztować można przez cały weekend, w sobotę do godziny 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00 na Placu Wolności pod Pałacem Kultury Zagłębia.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here