Pracownicy sanepidu, w asyście policjantów, weszli do sklepu przy ulicy Kościuszki w Dąbrowie Górniczej. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 160 opakowań substancji psychoaktywnych. Teraz zarekwirowane środki trafią do laboratorium i będą przebadane.

Jak informuje dąbrowska policja, w tym tygodniu stróże prawa skontrolowali sklep przy ulicy Kościuszki w centrum Dąbrowy Górniczej, po tym jak otrzymali informację, że mogą tam być sprzedawane niebezpieczne substancje psychoaktywne.

Kontrolę lokalu przeprowadzili wspólnie z pracownikami sanepidu. Informacja się potwierdziła. Znaleziono ponad 160 opakowań produktów, które mogą powodować zagrożenie dla życia i zdrowia.

Środki zostały zabezpieczone przez pracowników sanepidu. Przejęte specyfiki zostaną poddane analizie w laboratorium, w celu określenia dokładnego składu tych substancji.

– Od wyników analizy będzie zależało dalsze postępowanie w tej sprawie. Sklep funkcjonował zaledwie kilka dni i dzięki szybkiej reakcji policjantów oraz pracowników sanepidu już został zamknięty – informuje policja.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here