Zaledwie kilka dni działał w centrum Będzina sklep, w którym sprzedawane były dopalacze. Dzięki szybkiej i skutecznej akcji będzińskich kryminalnych, działający jako sklep internetowy, punkt sprzedaży niebezpiecznych substancji został zlikwidowany.

Będzińscy policjanci, wspólnie z przedstawicielem Państwowej Inspekcji Sanitarnej, zlikwidowali w centrum miasta sklep z dopalaczami. Funkcjonariusze, w specjalnie do tego przygotowanych pomieszczeniach, oprócz dwóch handlarzy, zastali także dwóch 17-letnich konsumentów.

Sklep z dopalaczami zlokalizowany był w samym centrum Będzina, a jego prawdziwe przeznaczenie zakamuflowane było pod szyldem punktu wysyłkowego dla sklepu internetowego.

W ręce kryminalnych trafiło prawie sto opakowań różnego rodzaju dopalaczy, które poddane zostaną teraz dokładnym badaniom. Wyniki przeprowadzonych analiz dadzą odpowiedź nie tylko na pytania dotyczące składu chemicznego zabezpieczonych substancji, ale również, niebezpiecznych skutków, jakie niosłoby ich zażycie.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here