Policjanci z Jaworzna zlikwidowali uprawę konopi indyjskich i zatrzymali 40-letniego mężczyznę. W mieszkaniu znajdowało się kilkanaście krzaków nielegalnej rośliny. 

Kryminalni z jaworznickiej komendy ustalili, że w jednym z bloków w Jaworznie działa nielegalna uprawa konopi indyjskich. Policjanci weszli do mieszkania, w którym zastali 40-letniego mężczyznę.

Jak się okazało, uprawiał on zakazane rośliny. – Śledczy zabezpieczyli kilkanaście krzaków konopi, z których można było przygotować ok. 300 porcji dilerskich narkotyku – przekazał asp. sztab. Michał Nowak z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mu zarzutów uprawy konopi, za co grozi kara do 8 lat więzienia.

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Jestem dumny z pracy operacyjnej policji z Jaworzna, schwytali grożnego przestępce, odtąd mieszkańcy Sląska, Zagłębia i Małopolski mogą odetchnąć z ulgą bo jak mniemam sąd wymierzy mu najwyższy wyrok a rodzina jego do szustego pokolenia zostanie wywieziona w głąb Syberii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here