16 lutego w Hali Sportowo-Reakreacyjnej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej odbędzie się wielka gala Zespołu Mazowsze. Przygotowaliśmy trzy podwójne zaproszenia.

Zespół Mazowsze należy do największych na świecie zespołów artystycznych sięgających do bogactwa narodowych tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Jego rodowodem są źródła, które podkreślają, że wśród innych mód jesteśmy sobą. Z uwagi na ogromne bogactwo repertuarowe, Mazowsze powszechnie uznawane jest za zespół narodowy.

Dla tysięcy odbiorców zagranicznych, koncerty zespołu były pierwszym kontaktem z polską kulturą. „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!” napisał o zespole szwajcarski dziennik „Gazette de Lausanne”, a Jerzy Waldorff nazwał Mazowsze perłą w koronie Rzeczypospolitej.

120 tancerzy, śpiewaków i muzyków, ponad 1500 przepięknych kostiumów z 20 etnograficznych regionów Polski. W programie koncertu zobaczyć będzie można najciekawsze choreografie z repertuaru zespołu, usłyszeć najbardziej popularne piosenki. W wirze kolorów pojawią się więc tańce narodowe, jak polonez, krakowiak, oberek, mazur czy kujawiak oraz tańce regionalne (wraz z charakterystycznymi, oryginalnymi przyśpiewkami).

Zespół Mazowsze występował ponad 7000 razy dla ponad 16 milionów widzów, w 50 krajach na 5 kontynentach. W piątek, 16 lutego zespół zaprezentuje tradycyjne piosenki i narodowe tańce w Dąbrowie Górniczej.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne zaproszenia do Hali Sportowej „Centrum” (Dąbrowa Górnicza, Al. Róż 3), do wykorzystania 16 lutego o godz. 19:00. Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Za co lubisz Zespół Mazowsze?

Na odpowiedzi czekamy do 14 lutego, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na wydarzenie. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Mazowsze”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. To już drugi raz, gdy kupiłem z dużym wyprzedzeniem bilety na występ Zespołu Mazowsze, po czym koncert jest odwołany, tym razem w Hali Sportowej Centrum w Dąbrowie Górniczej 16 lutego o godz. 19:00. W całym procesie zakupu biletów za posrednictwem biletyna.pl nigdzie nie wskazuje się organizatora koncertu. Ostatecznie koncert został odwołany, o czym dowiedziałem się od portiera w Hali Sportowej, po przyjeździe do Dąbrowy Górniczej na koncert z miejscowości Otmuchów, odległej od Dąbrowy Górniczej 185km. Ani organizator koncertu ani sprzedawca biletów, nie byli łaskawi powiadomić mnie o fakcie odwołania koncertu. Straciliśmy wraz z żoną czas, ponieśliśmy koszty podróży (około 310zł) a w tym czasie – od 02.12.2017 do 20.02.2018r- ktoś obracał naszymi pieniędzmi. Chcę powiedzieć organizatorowi, że do finansowania jego działalności winien korzystać z kredytów bankowych, a nie z pieniędzy klientów przejętych w wyniku oszustwa. Chcę też zauważyć, że w regulaminie sprzedaży biletów sprytnie ominięto kwestię powiadamiania klientów o fakcie odwołania imprez, na które sprzedawane są bilety. Wiadomość dla Organizatora: sprawa ta wyląduje w UOKiK a zwrotu kosztów, poniesionych w związku z moją podróżą na koncert do Dąbrowy Górniczej, będę domagał się drogą sądową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here