Sosnowieccy policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca Będzina, który podejrzewając, iż jest jest zdradzany przez żonę spalił jej samochód oraz zniszczył drzwi do mieszkania w którym przebywała kobieta.

Policjanci z Sosnowca zostali wezwani do awantury domowej w jednym z bloków przy ul. Spadochroniarzy. W trakcie dojazdu na miejsce interwencji policjanci ujawnili palący się pojazd marki toyota. Niezwłocznie poinformowali straż pożarną o zaistniałym fakcie.

Po przybyciu na miejsce interwencji, na klatce schodowej zastali grupę 5 bardzo pobudzonych mężczyzn. Interweniujący policjanci celem sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia interwencji wezwali na miejsce drugi patrol.

Jeden z mężczyzn powiedział policjantom, iż przyjechał do Sosnowca za swoją żoną bo podejrzewa, że ona go zdradza i właśnie przebywa z nim w mieszkaniu do którego usiłuje się dostać. Drzwi mieszkania były zamknięte więc zazdrosny mąż usiłował je otworzyć przy pomocy siekiery. Z uwagi na zniszczenia otwarcie drzwi nie było możliwe.

Funkcjonariusze ustalili, że w mieszkaniu znajduje się żona sprawcy zniszczenia mienia oraz dwie inne osoby. Po ugaszeniu pożaru pojazdu straż pożarna otwarła drzwi do mieszkania w którym przebywała żona agresywnego mężczyzny.

Zazdrosny mąż przyznał policjantom, iż samochód który się palił należy do jego żony i to on w złości go podpalił. Dodatkowo ustalono, że 48-letni mieszkaniec Będzina kierował groźby karalne pozbawienia życia pod adresem żony i innych uczestników interwencji. W związku z powyższym został zatrzymany przez policjantów i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Teraz zazdrosnemu mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here