Policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli 36-letniego mężczyznę, który w centrum Sosnowca kierował samochodem, mając w wydychanym powietrzu blisko 2 promile alkoholu. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił styl jazdy dąbrowianina.

Policyjni wywiadowcy to funkcjonariusze, którzy bez munduru, nieoznakowanymi radiowozami patrolują miasto. W piątek, 18 października, w samo południe zatrzymali mieszkańca Dąbrowy Górniczej, który w centrum Sosnowca jechał „na podwójnym gazie”.

– Uwagę policjantów zwrócił styl jazdy mężczyzny. Gwałtownie przyspieszał, agresywnie wyprzedzał inne pojazdy, nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy. Zaraz po zatrzymaniu auta policjanci poczuli od kierującego wyraźny zapach alkoholu. Podczas badania wyszło na jaw, że w wydychanym przez niego powietrzu jest go blisko 2 promile – przekazała Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

36-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej za jazdę „na podwójnym gazie” może teraz trafić do więzienia nawet na 2 lata.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. Kolejny wspaniały artykuł na łamach Twojego Zagłębia. Niewątpliwie jesteście Państwo liderem w Polsce w pisaniu „chwalebnych” artykułów dotyczących działań Sosnowieckich Szeryfów. Czytając te peany można odnieść wrażenie że praca Sosnowieckich Szeryfów to pasmo niekończących się sukcesów. Tylko czy aby na pewno? Czy Szanowna Redakcja przechadza się czasem ulicami miasta, czy aby żyje w tym mieście, w może jest na usługach miejscowego szeryfa? Naprawdę nie trzeba daleko szukać by dostrzec na codzien miejsca gdzie notorycznie każdego dnia łamane jest prawo. Chociażby źle zaparkowane samochody, bezmyślnie pozostawione przez bezmózgich kierowców po dwóch stronach dróg ( okolice Partyzantów – budowy tak zwanego Słonecznego Zakątka) , czy wieczorne picie alkoholu i głośne zachowania w wielu bramach i klatkach schodowych sosnowieckich bloków.
    Pomijam już fakt że w tym konkretnym artykule autor nie zauważył przed opublikowaniem swej twórczości że dzielni wywiadowcy z zatrzymanego do kontroli 26 latka z Dąbrowy dokonują niczym biblijny Jezus magicznej przemiany której efektem ubocznym powstaje ” podczas kontroli na jaw wychodzi że kierujący w wydychanym powietrzu ma 2 promile” i dalej autor pisze ” zatrzymano 36 latka” – a przed chwilą miał 26 lat . Wiek w sumie nieważny ważne że był z Dąbrowy. I do tego jaki bezczelny, ten kierowca – bo ukrywał przed wywiadowcami promile, bo podczas kontroli wyszło na jaw. Polski język jest trudny nawet dla Polaków.

  2. Kronika policyjna:

    ojojoj… chyba cię na srajbuku zbanowali, że wylewasz tyle jadu…
    zajrzyj na GW: tam dopiero kwiatki językowe, merytoryczne, czy ideowe włażenie w dupsko… TZ to portal mniej „zawodowy”, czy opiniotwórczy

    …poza tym w twoim poemacie brakuje co najmniej przecinków, choć nie jestem fanem ortografii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here