Sosnowieccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Za jednym z nich wystawiono aż cztery takie dokumenty.

Policjanci z Sosnowca zatrzymali mężczyznę, za którym wydano list gończy. 67-letni mieszkaniec miasta był poszukiwany od 8 miesięcy za kierowanie w stanie nietrzeźwym. Policjanci ustalili, że pracuje on w jednym z zakładów na terenie Piekar Śląskich. Mężczyzna trafił już do aresztu.

Tego samego dnia w dzielnicy Kazimierz Górniczy policjanci zatrzymali 36-latka, za którym również wydano list gończy. Mężczyzna często zmieniał miejsca pobytu, jednak policjanci namierzyli go i zatrzymali przed blokiem, w którym wynajmował mieszkanie. Został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbywać będzie karę 6 miesięcy pozbawienia wolności, jaka orzeczona została przez sąd za jazdę pod wpływem alkoholu.

Trzeciego poszukiwanego namierzył dzielnicowy. Dowiedział się, że w jego rejonie ukrył się mieszkaniec Szczyrku, za którym wydano aż cztery listy gończe. Policjanci zatrzymali go w jednym z domów położonych w dzielnicy Maczki. 46-latek również został już osadzony w areszcie śledczym.

Czy zagłębiowskie miasta w odpowiedni sposób walczą ze smogiem?

  • Nie (70%, 284 Votes)
  • Tak (30%, 124 Votes)

Total Voters: 408

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here