Będzińscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Czeladzi, który prowadził samochód mimo cofniętych uprawnień. Mężczyzna może teraz trafić do więzienia na 2 lata.

Zatrzymany 38-letni mieszkaniec Czeladzi, mimo cofniętych uprawnień podróżował swoim pojazdem marki hyundai ulicą Będzińską w Czeladzi. To jednak nie wszystkie jego przewinienia.

– Wciąż przybywa kierowców lekceważących sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych lub siadających za kierownicą pomimo cofnięcia uprawnień – podkreśla będzińska policja.

Ponadto, mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy jadącemu hondą w którego uderzył powodując kolizję. To właśnie sprawiło, że wpadł w ręce będzińskich policjantów.

Tylko za prowadzenie pojazdu mechanicznego mimo cofniętych uprawnień może spędzić następne dwa lata za kratkami więzienia. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje już sąd.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Uwaga, podaję słowa kluczowe – „MOŻE SPĘDZIĆ 2 LATA W WIĘZIENIU”. Może, ale wcale nie musi. Skończy się na jakiejś grzywnie i znowu pan wyjedzie sobie autkiem bez uprawnień na drogę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here