20 stycznia w hali MOSiR w Czeladzi odbędzie się charytatywny turniej gwiazdkowy. W wydarzeniu wezmą udział m.in. Bożydar Iwanow, Norbi i Maciej Szczęsny.

W sobotę, 20 stycznia, w hali MOSiR w Czeladzi odbędzie się, organizowany przez CKS Czeladź, 8 Turniej Gwiazdkowy. Początek o godz. 9.00. – W tym roku gramy dla Alicji Mickoś z Wojkowic i Damiana Kwaśniaka z Czeladzi – zapowiadają organizatorzy.

8 Turniej Gwiazdkowy w Czeladzi - fot. mat. pras.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. – Mamy cudowne przedmioty do wylicytowania. Aukcje pomoże nam prowadzić Norbi. W holu hali MOSiR będzie do dyspozycji uczestników fotobudka, a w pomieszczeniach aktorzy Teatru Zagłębia poprowadzą zabawy interaktywne dla najmłodszych. Będzie też kiermasz książek, stanowiska z ciepłymi posiłkami i napojami oraz domowymi wypiekami – wymienia Jakub Kużdżał, dyrektor sportowy CKS-u Czeladź.

Od godz. 9.00 do 14.00 odbędzie się amatorski turniej piłkarski. Po nim odbędzie się występ Kate Dream Team (zumba), a na sam koniec rozegrany zostanie wielki mecz „Przyjaciele Alicji i Damiana”. Przeciwko sobie staną dwie drużyny – prowadzona przez popularnego dziennikarza Bożydara Iwanowa ekipa Presents Football Team i All Stars CKS Czeladź i przyjaciele.

W drużynie Bożydara Iwanowa wystąpią m.in. Maciej Szczęsny, Mariusz Śrutwa, Dariusz Gąsior, Artur Derbin i Janusz Bodzich. W tej drugiej zobaczymy m.in. burmistrza Wojkowic Tomasza Szczerbę oraz Andrzeja Nikodema, Wojciecha Skrzypka Krzysztofa Kowalskiego i Roberta Woźniaka.

Licytujemy tylko tu w tym albumie, w komentarzach pod zdjęciami. Przebijamy o 10 zł w górę. Przy niektórych przedmiotach…

Opublikowany przez CKS Czeladź Charytatywnie – Turniej Gwiazdkowy na 18 grudnia 2017

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here