We wrześniu, już po raz piąty w miastach Zagłębia Dąbrowskiego odbędzie się akcja „Zagłębie za pół ceny”. Już teraz właściciele lokali gastronomicznych i innych usług mogą zgłosić swoją chęć udziału w akcji.

W dniach 6-8 września 2019 r. odbędzie się kolejna edycja akcji „Zagłębie za pół ceny” – siódma w Sosnowcu oraz piąta w pozostałych zagłębiowskich miastach biorących udział w wydarzeniu.

Przedsięwzięcie to jest kontynuacją akcji „Sosnowiec za pół ceny”, która powstała z myślą o promowaniu oferty gastronomicznej Sosnowca. W 2015 roku do akcji przyłączyła się również Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź oraz Wojkowice. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców jak i samych gastronomów. Wzięło w niej udział ponad 70 zagłębiowskich lokali.

Akcja ma na celu przede wszystkim zachęcić mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z ofert lokalnych przedsiębiorców, a także spędzaniu wolnego czasu w mieście. W ramach „Zagłębia za pół ceny” będziemy mogli w promocyjnej cenie skorzystać z m.in. oferty gastronomicznej. Ceny na wybrane produkty lub usługi zostaną obniżone o 50 proc.

Najbliższa edycja odbędzie się w weekend 6-8 września 2019 roku. Przedsiębiorcy zainteresowani wzięciem udziału w akcji muszą wypełnić karty zgłoszenia, które należy przesłać na adres mailowy cim@um.sosnowiec.pl (Sosnowiec), promocja@um.bedzin.pl (Będzin) lub przynieść osobiście do Wydziału Kultury, Sportu i Organizacji Czasu Wolnego Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej oraz do Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Komunikacji Społecznej w Będzinie.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 9 sierpnia. Z jakich atrakcji mogą skorzystać w tym roku mieszkańcy Zagłębia? O tym przekonamy się wkrótce. W ubiegłych latach uczestnicy wydarzenia mogli w promocyjnych cenach skorzystać ze street food, kawy, napojów, drinków, dań obiadowych, przekąsek, deserów, słodkości, ale także zajęć fitness, siłowni, fizjoterapii, jazdy na rolkach, a nawet… tańszych usług internetowych.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here