W najbliższy weekend kolejna edycja cieszącej się dużym uznaniem wśród mieszkańców akcji „Zagłębie za pół ceny”. W zagłębiowskich miastach będzie można skorzystać z atrakcyjnych ofert na wybrane produkty lub usługi.

Przed nami kolejna edycja niezwykłego wydarzenia, które daje mieszkańcom możliwość spróbowania czegoś nowego i odwiedzenia ciekawych miejsc na kulinarnej mapie Zagłębia. Promocyjne ceny będą nie tylko w Sosnowcu, ale też w Będzinie, Czeladzi i Dąbrowie Górniczej. Akcja trwa w weekend 6-8 września.

– Chcemy zachęcić mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście. Akcja polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50 proc. na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend – tłumaczą przedstawiciele sosnowieckiego magistratu.

Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że już po raz kolejny udział w wydarzeniu wezmą przedsiębiorcy z innych branży.

Co w tym roku czeka na mieszkańców? Wśród gastronomii kawy, burgery, pizze, lody, pierogi, frytki beglijskie, potrawy orientalne, kebaby, piwo, desery i mnóstwo innych. Będzie kuchnia polska, włoska, azjatycka czy orientalna. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferta usługowa jest równie szeroka, mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z parku trampolin, fitnessu, siłowni, zabiegów kosmetycznych, bawialni, a nawet kursu językowego. Ponadto, będzie można skorzystać z oferty hipermarketu Auchan, który zaoferuje ponad 60 produktów w cenach obniżonych o połowę.

W Sosnowcu, za pół ceny będzie też Pałac Schoena, Zamek Sielecki, a także wybrana oferta Centrum Informacji Miejskiej. Co ważne, o 50 proc. mniej będzie kosztował także wynajem boiska do beach soccera, hali sportowej, a także wejście na baseny i pływalnie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Pełną listę lokali wraz z wykazem promocyjnych ofert opublikujemy w piątek, 6 września.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. W Auchan fajne te promocje. Herbata 100 torebek za 6zł, duża butelka markowego żelu pod prysznic 9zł.
    Takie promocje to się ceni 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here