Martin Pribula został zgłoszony przez Zagłębie Sosnowiec do rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Czy 33-letni Słowak zagra w meczu z Wisłą Płock?

33-letni Martin Pribula w kwietniu ubiegłego roku doznał kontuzji zerwania więzadła i od tamtej pory przechodzi rehabilitację. Przebiega ona na tyle dobrze, że klub zdecydował się zgłosić Słowaka do rozgrywek.

Jak twierdzi trener Zagłębia, pomocnik najprawdopodobniej nie zagra w sobotnim meczu przeciwko Wiśle Płock. – Martin Pribula został zgłoszony do rozgrywek, ale wątpię, że znajdzie się w szerokiej kadrze na sobotni mecz. Nie jest jeszcze przygotowany na sto procent. Widać to na treningach, w czasie rywalizacji jeden na jednego. Najbliższe pojedynki będą dla nas bardzo ważne. Walczymy o ligowe życie i na boisku każdy będzie musiał dać z siebie wszystko. Nie ma miejsca na strach – tłumaczy Valdas Ivanauskas.

Trenerzy Robertas Poškus i Michal Farkaš (Valdas Ivanauskas został zawieszony na dwa mecze przez Komisję Ligi – przyp.) w meczu z Wisłą nie będą mogli skorzystać z kapitana sosnowiczan Szymona Pawłowskiego, a także środkowego obrońcę Martina Tótha, którzy muszą pauzować za żółtą kartkę. Pod dużym znakiem zapytania stoi również występ Giorgiego Gabedawy.

Początek sobotniego meczu z Wisłą Płock o godz. 18.00.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here