Zagłębie Sosnowiec o kolejny rok przedłużyło współpracę z firmą L’emir, specjalizującą się m.in. w sprzedaży aut marki Škoda.

L’emir, samochodowy dealer marki Škoda, przedłużył umowę sponsorską z Zagłębiem Sosnowiec. Stosowny dokument w siedzibie dąbrowskiej firmy podpisali Marcin Jaroszewski i Lechosław Juszczyk. Obecny był także prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

– Zagłębie ostatnio poślizgnęło się, ale nie załamujmy się, po każdej porażce trzeba umieć się podnieść. Wspólnie z L’emirem jedziemy po zwycięstwo, życzę zwycięstw zarówno piłkarzom, jak i hokeistom – powiedział prezydent Arkadiusz Chęciński.

Na konferencji obecni byli także hokeiści Zagłębia Semen Garszyn i Tomasz Kozłowski, a także piłkarze – Mateusz Bieniek i Filip Karbowy.

Zagłębie Sosnowiec przedłużyło z firmą L'emir umowę ze sponsorem - fot. zaglebie.eu
Zagłębie Sosnowiec przedłużyło z firmą L’emir umowę ze sponsorem – fot. zaglebie.eu

Marcin Jaroszewski, ustępujący prezes Zagłębia, podkreśla, że nie wszystkie kluby mają szczęście do tak wiernych sponsorów. – Razem wjechaliśmy do pierwszej ligi i do ekstraklasy, a teraz wrzuciliśmy bieg wsteczny. Chciałbym, by Zagłębie miało taką renomę w świecie piłkarskim, jak L’emir w świecie motoryzacyjnym – podkreśla sternik zagłębiowskiego klubu.

– Kontynuujemy współpracę z Zagłębiem i szczególnie w tej chwili ta współpraca dla nas wszystkich jest bardzo ważna. Jedziemy razem po zwycięstwa – zaznaczył Lechosław Juszczyk, współwłaściciel firmy.

W piątek, 30 sierpnia, podopieczni Radosława Mroczkowskiego zagrają w Olsztynie ze Stomilem. Początek meczu o godz. 17.30.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Arkadiusz Chęciński: Fala hejtu na Marcina Jaroszewskiego była ogromna

Skomentuj przez Facebook

6 KOMENTARZE

  1. Lepiej Lemir by zrobił promocje dla klientów a nie wtapiał kasy w tak szemrany interes jak piłka i to w takim wydaniu. Efekt byłby pewnie lepszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here