Zagłębie Sosnowiec ma nowego sponsora. Została nim firma Eberspächer. – To początek współpracy, która przyniesie obu stronom satysfakcję – zapowiada prezes Marcin Jaroszewski.

Eberspächer to firma zajmująca się układami wydechowymi, systemami ogrzewania i klimatyzacji. Jest partnerem przemysłu motoryzacyjnego – działa w segmencie elektroniki samochodowej oraz systemów i serwisów budowy sieci elektronicznych w pojazdach.

– Eberspächer to światowy potentat w swojej branży, angażujący się w Niemczech przede wszystkim w sporty zimowe. Doszliśmy do wniosku, że powoli piłkę nożną w Polsce też można do takich dyscyplin zaliczyć, stąd szybko doszliśmy do porozumienia. Musimy odmrażać w zimie, w lecie ochładzać, dbać o klimat, więc związek wydaje się idealny. To początek współpracy, która mamy nadzieję przyniesie obu stronom satysfakcję – przekazał Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia Sosnowiec.

Zadowoleni z nawiązania współpracy i podpisania umowy są także przedstawiciele nowego sponsora klubu. – Mamy nadzieję, że nasze wsparcie przyczyni się do ciągłego rozwoju Zagłębia i będzie motywacją do zdobywania dalszych sukcesów. To dla naszej firmy nowe, sportowe doświadczenie oraz wyjątkowe wyróżnienie. Pierwszy raz logo marki Eberspächer pojawi się na murawie Zagłębia Sosnowiec – mówi Krzysztof Kondys, dyrektor generalny Eberspächer.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here