Będzin w tym roku obchodzi 660. rocznicę nadania praw miejskich. Z tej okazji mieszkańcy chcą pobić rekord Polski na najdłuższą lekcję zumby.

W najbliższą sobotę, z okazji 660-lecia Będzina, w Szkole Podstawowej nr 13 na Syberce odbędzie się wielki maraton zumby. Potrwa 660 minut i będzie próbą pobicia rekordu Polski na najdłuższą lekcję zumby.

– Połączenie aerobiku, tańca i treningu interwałowego z pobudzającą do życia latynoską muzyką pozwolą uwolnić energię, rozładować stres i napięcie, a zarazem poprawić kondycję i spalić zbędne kilogramy, a także poprawić kształt swojej sylwetki – zapewniają instruktorzy zumby.

Kto może wziąć udział w imprezie? Dosłownie każdy! – Zapraszamy wszystkich mieszkańców Będzina bez względu na wiek, płeć i sprawność fizyczną. Choreografia będzie bardzo łatwa do opanowania – mówią organizatorzy.

Poza elementami zumby, będzie można nauczyć się również dancehallu, latino solo oraz coraz bardziej popularnego tweerka. – Dancehall charakteryzuje się dynamicznością połączoną z płynnością ruchów, silnymi akcentami miednicy i bioder. Latino solo zawiera elementy salsy, samby, rumby i cha-chy przy gorących rytmach muzyki latynoskiej. Twerk to rodzaj tańca, który oparty jest na bujających ruchach górnych i dolnych partii bioder – tłumaczą instruktorzy, którzy poprowadzą zajęcia.

To jednak nie koniec. W trakcie trwania imprezy każdy uczestnik będzie miał szansę wylosowania atrakcyjnych nagród. Będą też porady dietetyka. Początek wydarzenia o godz. 11.00. Wstęp bezpłatny.

Pokaz zumby na Urodzinach Piasków 2017 w Czeladzi:

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here