Dąbrowscy policjanci poszukują 32-letniej Dominiki Wieczorek oraz jej 7-letniego syna Ignacego, którzy wyszli z domu kilka dni temu i od tego czasu nie nawiązali kontaktu z rodziną.

32-letniej Dominiki Wieczorek oraz jej 7-letni syn Ignacy w sobotę, 2 marca opuścili mieszkanie w Dąbrowie Górniczej – Strzemieszycach i od tego czasu nie nawiązali kontaktu z rodziną. O jej zaginięciu policję poinformowała najbliższa rodzina.

– Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu 32-latki oraz jej syna – apeluje o pomoc dąbrowska policja.

Zaginęła Dominika Wieczorek i jej syn - fot. KMP w Dąbrowie Górniczej
Zaginęła Dominika Wieczorek i jej syn – fot. KMP w Dąbrowie Górniczej

W dniu zaginięcia, kobieta ubrana była w zimową kurtę puchową do kolan, koloru czarnego z białym kołnierzem, biały sweter z kapturem, spodnie leginsy koloru granatowego i czarne trampki. Rysopis zaginionej: wzrost ok. 165 cm, oczy szare, sylwetka otyła, waga około 75 kg, włosy do ramion, czarne, farbowane.

Wszelkie informacje na temat zaginionych można przekazywać telefonicznie pod numerem telefonu 32 63 94 252, 32 63 94 255 lub 112 oraz osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Piłsudskiego 11. Jak ustalili policjanci poszukiwana wraz z dzieckiem może przebywać na terenie Sosnowca.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here