38-letni Przemysław Szepke zaginął w piątek, 1 września. Tego dnia przebywał w szpitalu w Sosnowcu, skąd samowolnie się oddalił. Od tamtej chwili nie ma z nim kontaktu.

Jak informuje policja, w piątek, 1 września około godziny 16:00 Przemysław Szepke został przewieziony z miejsca zamieszkania przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Kilka godzin później, samowolnie oddalił się w nieznanym kierunku. Jego dolegliwości nie zagrażały życiu lub zdrowiu. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do domu, nie skontaktował się także z najbliższymi.

RYSOPIS ZAGINIONEGO

Przemysław Szepke -fot. KMP w Sosnowcu
Przemysław Szepke -fot. KMP w Sosnowcu

Przemysław Szepke ma około 170 cm wzrostu, waży około 60 kg, jest szczupłej budowy ciała. Mężczyzna ma ciemne, krótkie, włosy i ciemne oczy, twarz owalną, uszy normalne, małe, nos średni, w uzębieniu – widoczne ubytki.

W chwili zaginięcia był ubrany w ciemne, dresowe spodnie, koszulkę koloru ciemnego z napisami na klatce piersiowej i buty sportowe koloru ciemnego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt telefoniczny z Zespołem Poszukiwań sosnowieckiej komendy pod nr tel. 32 2961315, 32 2961307, dyżurnym KMP w Sosnowcu pod nr 32 2961200 lub 322961255 albo osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.

AKTUALIZACJA 

Zaginiony odnalazł się w środę, 6 września.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here