Policjanci z Będzina poszukują 38-letniego Mariusza Sindera. Zaginiony mężczyzna wyszedł z domu 3 kwietnia i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony Mariusz Sindera w dniu 3 kwietnia wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Poszukiwany mieszkaniec Będzina był ostatni raz widziany po godz. 22:00 w sklepie Żabka na Warpiu, dalej ślad się urywa. Mężczyzna do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną, a jego telefon jest nieczynny od 23:00, w dniu zaginięcia.

– Prosimy o pomoc w uzyskaniu informacji, które pomogą w odnalezieniu Mariusza. Czeka na niego rodzina – mówi kuzynka zaginionego.

Zaginiony Mariusz Sindera - fot. archiwum prywatne
Zaginiony Mariusz Sindera – fot. archiwum prywatne

RYSOPIS:

wzrost: 191-195 cm, szczupła budowa ciała (waga ok. 50-69 kg), włosy krótkie blond, uczesane na czoło, uzębienie pełne, uszy normalne, nos normalny, koniuszek lekko zadarty, brak zarostu. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie robocze koloru granatowego z boku elementy odblaskowe, bluzę koloru szarego i szare buty sportowe.

Zaginiony Mariusz Sindera - fot. archiwum prywatne
Zaginiony Mariusz Sindera – fot. archiwum prywatne

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu 38-latka proszone są o pilny kontakt z będzińskimi policjantami pod numerem 882 405 249 lub z Komendą Miejską Policji w Będzinie.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here