Sosnowieccy policjanci poszukują 40-letniego Józefa Wojciechowskiego, którego zaginięcie zgłoszono w dniu 19 grudnia. Od tego czasu mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z Sosnowca poszukują 40-letniego Józefa Wojciechowskiego, który w dniu 15 grudnia, około godziny 15.00, wyszedł z miejsca zamieszkania w Sosnowcu przy ul. Braci Mieroszewskich i do chwili obecnej nie powrócił.

Zaginiony jest osobą zdrową psychicznie i fizycznie, od dłuższego czasu ma problem alkoholowy i aktualnie może znajdować się w tak zwanym ciągu alkoholowym.

Zaginiony Józef Wojciechowski - fot. KMP w Sosnowcu
Zaginiony Józef Wojciechowski – fot. KMP w Sosnowcu

Rysopis

wzrost 175 cm, waga około 90 kg, sylwetka wysportowana, włosy ciemny blond, krótkie, oczy niebieskie, twarz pociągła, pełna, uszy normalne, nos prostolinijny, uzębienie pełne,

Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia: kurtka skórzana koloru zielonego, szara bluza, spodnie jeansowe koloru granatowego, buty granatowe,

Cechy charakterystyczne/znaki szczególne: brak znaków szczególnych

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z zespołem poszukiwań KMP w Sosnowcu pod nr 32 2961315, 32 2961 307, dyżurnym jednostki pod nr 32 2961 255 lub 32 2961200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here