Sosnowieccy policjanci poszukują 60-letniego Henryka Srokę, którego zaginięcie zgłoszono w dniu 2 grudnia. Od tego czasu mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z Sosnowca poszukują 60-letniego Henryka Srokę, który 2 grudnia opuścił swoje miejsce zamieszkania w Sosnowcu przy ul. Sienkiewicza i do tej pory do niego nie powrócił. Mężczyzna opuścił mieszkanie ok. 10:45 – 11:00 informując żonę, że idzie na spacer.

Według ustaleń, 60-latek udał się w kierunku Centrum Handlowego Plaza. Od tego czasu nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ustalono na podstawie danych od rodziny, że zaginiony jest zdolny do samodzielnej egzystencji i nie wymaga opieki osób trzecich.

Zaginiony Henryk Sroka - fot. KMP Sosnowiec
Zaginiony Henryk Sroka – fot. KMP Sosnowiec

Rysopis

wzrost 165 cm, waga 65 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie siwe na jeża, oczy niebieskie, uszy lekko odstające, nos prosty, widoczne ubytki w uzębieniu,

Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia: czarna kurtka skóropodobna z czarnym kołnierzem typu baranek, niebieskie spodnie dżinsowe, czarne buty kozaki, możliwe że ma nakrycie głowy.

Cechy charakterystyczne: amputowany kciuk prawej dłoni, amputowana połowa palca wskazującego prawej dłoni, lekka niestabilność lewej nogi, obniżenie lewego kącika ust.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z zespołem poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem: 32 296 13 15, 32 296 13 07, dyżurnym jednostki pod numerem 32 296 12 55 lub 32 296 12 00 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here