Będzińscy policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Wojkowic, który zaatakował ich w trakcie interwencji. Mężczyzna kopał mundurowych, po tym jak chcieli go wylegitymować.

Patrolujący będzińskie ulice policjanci zauważyli na przystanku autobusowym przy ul. Gzichowskiej mężczyznę, który raczył się chmielowym trunkiem. Już na początku interwencji 31-latek zaczął zachowywać się arogancko, odmawiając podania swoich danych osobowych. Nie wiele pomogło pouczenie mężczyzny.

W chwili, gdy mundurowi próbowali umieścić go w radiowozie mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie. Wojkowiczanin kopiąc stróżów prawa próbował udaremnić im doprowadzenie go do jednostki policji. Sprawne zastosowanie technik obezwładniających przez mundurowych, szybko i przede wszystkim bezpiecznie zakończyło interwencję.

Zatrzymany 31-letni mieszkaniec Wojkowic przewieziony został do szpitala. Za znieważenie i napad na policjantów grożą mu nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. „Sprawne zastosowanie technik obezwładniających przez mundurowych, szybko i przede wszystkim bezpiecznie zakończyło interwencję.”
    „Zatrzymany 31-letni mieszkaniec Wojkowic przewieziony został do szpitala.”
    Jakąś sprzeczność tu widzę…
    Dlaczego nie na izbę wytrzeźwień?
    Czyli ubili gościa, że aż trafił do szpitala za picie piwa na przystanku. Brawo stróże prawa. Ciekawe czemu ci nie byli tacy stanowczy i gdzie był drugi z patrolu. https://m.youtube.com/watch?v=hnqS5Nq3SPI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here