W piątek, 7 czerwca rozpoczęły się tegoroczne Dni Sosnowca. Fun Festival to najważniejsza plenerowa impreza w Sosnowcu. Huczny start zapewniły lokalne gwiazdy.

Za nami pierwszy dzień koncertów w ramach Fun Festival (wcześniej Dni Sosnowca). W piątek, sosnowiczanie i mieszkańcy całego regionu, mieli okazję posłuchać rodzimych artystów.

Na scenie zlokalizowanej w Parku Sieleckim wystąpili: L4, Niadara, Sosnowiecka Orkiestra Dęta oraz zespół Konopians. Zagłębiowscy muzycy pokazali ogromny talent, potencjał oraz energię. Ta mieszanka zapewniła wszystkim uczestnikom doskonałą zabawę.

W sobotę królować będzie muzyka disco i dance, a na scenie zobaczymy artystów znanych przez tych młodszych, ale także nieco starszych. Przed sosnowiecką publicznością wystąpi zespół Łobuzy (godz. 18:10), Alexia (godz. 19:15) oraz legendarny zespół Boney M. (godz. 20:20), który wystąpi wraz z Sheylą Bonnick, członkinią pierwszego składu. Gwiazdą wieczoru będzie Captain Jack (godz. 21:30), niemiecki zespół eurodance powstały w latach 90.

Ostatniego dnia wystąpi legenda polskiej sceny rockowej – Kazik Staszewski z zespołem Kult (godz. 20:00). Wcześniej jednak na scenie pojawi się zespół Animators (godz. 18:00) oraz Eier (godz. 19:00).

Warto pamiętać, że na czas trwania Dni Sosnowca uruchomiona zostałą darmowa komunikacja miejska, która kursuje na czterech trasach po zakończeniu występów tegorocznych gwiazd. Autobusy odjeżdżają z przystanku Wawel Sielec w następujących kierunkach: Osiedle Bór Pętla, Zagórze Zajezdnia przez Klimontów, Dąbrowa Górnicza Centrum oraz Milowice Most. Autobusy w sobotę i niedzielę wyjadą o godz. 23.00.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here