32-letni mężczyzna zaatakował młodą kobietę i jej kolegę, którzy w noc sylwestrową odpalali petardy.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po północy na jednej z ulic w Łazach. W czasie odpalania petard z jednego z sąsiednich domów wyszedł mężczyzna i uderzył stojącą tam 20-letnią dziewczynę i jej 21-letniego kolegę.

Wymachując siekierą groził też pozostałym uczestnikom noworocznej zabawy. Na szczęście zaatakowane osoby doznały tylko ogólnych stłuczeń.

Wezwani policjanci zatrzymali napastnika i osadzili w policyjnym areszcie. Przeprowadzone wcześniej badanie wykazało w jego organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

Następnego dnia usłyszał zarzuty spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu oraz kierowania gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

    • obrońca biednych zwierzątek, które boją się huku petard, ale potrafią zagryźć bawiące się 7-letnie dziecko. Jakoś od wynalezienia w Chinach i sprowadzenia prochu do Europy psy nie pogłuchły a teraz biedactwa przeżywają koszmar. Jakoś w 1939 nikt z Berlina czy Paryża się zwierzątkami nie przejmował a teraz wielcy obrońcy. Wystarczy zabronić petard hukowych a fajerwerkom wprowadzić limit hałasu w dB i nie będzie problemu. Wystarczy zmierzyć i wprowadzić ograniczenia. Dodatkowo zachęcić do produkcji i sprzedaży tylko te rakiety które lecą naprawdę wysoko bo im wyżej tym cichsza fala dźwiękowa dociera na ziemię. Ja tylko przypominam psiarzom i kociarzom, nie strzelałem, więc cały rok WY: sprzątacie kupy po czworonogach, nie obsikujecie kół samochodów, nie zostawiacie wyjących zwierząt w domu na cały dzień, nie czyścicie psów z sierści na balkonach, nie rozrzucacie kości koło śmietników, trzymacie psy na smyczy i w kagańcu w miejscach publicznych i pilnujecie ich gdy w pobliżu są dzieci. Czekam do pierwszego pogryzionego dzieciaka przez takie słodkie nikomu nie robiący krzywdy pieski.

  1. Podejrzewam bardzo, że ktoś po 39 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Twojej kołyski odpalił petardę, co skutkuje dzisiaj takim „rozumowaniem”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here