Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Grunwaldzkiej w Jaworznie. Zderzyły się dwa samochody. – Siła uderzenia była tak ogromna, że z forda wyrwało silnik – mówi policja.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 26 stycznia, przed godziną 8.00 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Grunwaldzkiej w Jaworznie. Kierowca land rovera z dużą prędkością wjechał na czerwonym świetle na prawidłowo jadącego kierowcę focusa.

– Kierujący land roverem poruszał się ulicą Grunwaldzką, wjechał na czerwonym świetle i uderzył w bok prawidłowo poruszającego się pojazdu ford – relacjonował Michał Nowak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

Siła uderzenia był tak duża, że z forda wyrwało silnik. – Ten silnik uderzył jeszcze w trzeci samochód, marki opel, który wyjeżdżał z ulicy Piłsudskiego w ulicę Grunwaldzką – dodał Nowak.

Policjant poinformował, że nikomu nic się nie stało. Dwie osoby – pasażerowie forda – zostały przewiezione do szpitala, ale już go opuściły. Obaj kierowcy byli trzeźwi. – Zdarzenie wstępnie zakwalifikowano jako kolizję drogową. Kierowcy land rovera zabrano prawo jazdy. Może je stracić na trzy lata – podsumował Michał Nowak.

Foto: Grzegorz Białas/Facebook – Informacje drogowe Jaworzno i okolice

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

  1. Idiota z Osiedla Stałego jechał tym LandRoverem, mieszka koło klubu energetyk (Tauron), palant mógł zabić niewinnych ludzi,będziesz miał od dzisiaj kupę na wycieraczce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here